Meclis Üyelerimiz

Meclis Başkanı

Mehmet Agah YALGIN

03/02/1972 İzmir ili Tire ilçesi doğumluyum. Lise mezunuyum, küçük yaşlarda ticaret hayatına başlamış ve şuan Tire Kutu Amb. İnş. Zirai. Ür. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. ‘ in Yönetim Kurulu Başkanıyım. Tire Ticaret Odasında Meclis başkanlığı görevini sürdürmekte, evli ve 2 çocuk babasıyım.

Meclis Başkanı Yardımcısı

Mehmet Ali ÖZDOĞAN

21/10/1980 İzmir ili Tire ilçesi doğumluyum. Ön Lisans mezunuyum, küçük yaşlarda ticaret hayatına başlamış ve şuan Pizza Pizza Tire Mehmet Ali Özdoğan şubesinin sahibiyim. Meclis Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Meclis Üyesi - Yönetim Kurulu Başkanı

Mehmet Nadir DELİKANLI

Tire Ticaret  Odasında göreve geldiğimiz günden buyana ilçemizin kalkınması ve marka ilçeler arasına girmesi ve bu markalaşmayı hem sanayi ve ticaretinde hem de sosyal yaşamında ortaya çıkarmak amacıyla yoğun bir gayret içerisindeyiz. Bu amacın gerçekleşmesi elbette belirli bir planlamayı ve stratejik hedefleri öncelikle tespit etmeyi, bir yol haritasının oluşturulmasını gerekli kılmaktadır.

Meclis Üyesi - Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Şükrü Bahaettin OKTAV

1983 yılında İzmir ili Tire ilçesinde doğdum. İlk orta ve lise eğitimlerimi Tire’ de tamamladım. Ardından Ege Üniversitesi İ.İ.B.F. (İngilizce) İktisat bölümünü bitirerek,  OKTAV TARIM ÜRÜNLERİ İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’ nde yönetici olarak göreve başladım. İyi Derece İngilizce,  Orta Seviyede de İspanyolca bilgim bulunmaktadır. Halen Ege İhracatçı Birlikleri EZZİB YK Üyeliğim ve Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini aktif olarak sürdürmekteyim.

Meclis Üyesi - Yönetim Kurulu Üyesi

Kemal SOLMAZ

12/09/1960 İzmir İli Tire İlçesi doğumluyum. Lise mezunu olup ticaret hayatına erken yaşlarda atıldım. Solmaz Ticaret işletme sahibiyim. Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktayım. Daha öncesinde Oda Sayman Üyeliği görevinde bulundum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Meclis Üyesi - Yönetim Kurulu Üyesi

Cevdet BOYACIOĞLU

31/10/1985 İzmir İli doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi mühendislik fakültesi endüstri mühendisliği mezunu olup iyi derecede ingilizce bilmekteyim. Boyacıoğulları Ömür Süt Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti.  müdürlüklük yapmaktayım. Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeliği  Yapmaktayım.

Meclis Üyesi

Betül OTAR

12/03/1983 Tire doğumluyum. Tire Anadolu Meslek Lisesi mezunum. 1 Mayıs 2007 tarihinden beri Tire Merkez Sigorta acenteliğin faaliyetinde bulunmaktayımm ve iki çocuk sahibiyim. Şimdi meclis üyesi olarak görevime devam etmekteyim. 

Meclis Üyesi

Ahmet YAĞCI

28/04/1974 Gökçen doğumluyum. Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Ziraat Mühendisliğinden mezunum. Evli 3 çocuk babasıyım. Yağcılar Tarım Zirai İlaç Gübre Besicilik ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. sahibiyim. Daha önce odamızda meslek komitesi üyesi olarak bulunmaktaydım şimdi yönetim kurulu üyesi olarak devam etmekteyim.

Meclis Üyesi

Ferhat BİLKİN

01/06/1979 tarihinde Tire’ de doğdum. İlkokul Ortaokul ve Liseyi Tire’de okudum. Evliyim 1 kızım ve 1 oğlum var. 2004 Yılından itibaret Tire Umut Paz. San. Tic. Ltd. Şti. ünvanlı şirketimizle alkollü içecek toptan satıcılığı sektöründe faaliyet göstermekteyim. İzmir ve Tire’de olmak üzere 2 adet depomuzdan tüm İzmir bölgesine alkollü içecek satışı ve dağıtımı yapmaktayım. Bu dönemde de yine meclis üyeliği ve Ankara delegeliği görevini yürütmekteyim.

Meclis Üyesi

Hüseyin GÜLCÜ

06/09/1964 İzmir İli Tire İlçesi doğumluyum. Ortaokul mezunu olup ticaret hayatına erken yaşlarda atıldım. Gülcü Kundura işletmesinin sahibiyim. Tire Ticaret Odası Disiplin Kurulu Üyeliği ve Oda Meclis Üyeliğim bulunmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Meclis Üyesi

Dinç NAMLI

1971 İzmir ili Tire ilçesi doğumluyum. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip, Üniversite mezunuyum. Namlı Otomotiv Tic. Ltd. Şti. – Fikret Namlı Petrol Ür.Otom.Tarım Ürünleri Nakl.İç ve Dış Tic. Ltd. Şti’ de Yönetim Kurulu Başkanı görevlerini yürütmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

Meclis Üyesi

Fehim İNCEKARA

01.01.1978 İzmir ili Tire ilçesi doğumluyum.İlk orta ve  lise eğitimlerimi Tire’ de tamamladım ve erken yaşta ticarete başladım. Akın Mobilya işletmesinin sahibiyim. 

Meclis Üyesi

Orhan Anıl KADIOĞLU

10.07.1989 İzmir ili Tire ilçesinde doğdum. İlk orta ve lise eğitimlerimi Tire’de tamamladıktan sonra Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdim ve ardından, Ege Üniversitesi İşletme A.B.D’ da Yüksek Lisans eğitimi tamamlayarak Orhan Anıl Kadıoğlu İnşaat Taahhüt-Mim.-Müh. isimli işletmemde inşaat sektöründe faaliyete başladım. Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahibim, Tire de ikamet etmekteyim. Bekarım.

Meclis Üyesi

Saadet ŞENGÖK

Balıkesir ili Edremit ilçesinde 02.01.1985 yılında doğdum. İlkokulu Ankara’ da,  lise eğitimimi İzmir Alsancak Cumhuriyet Anadolu Lisesi İç Mekan Tasarım bölümünde tamamladım. Önlisans eğitimi için Ege Üniversitesi Bergama MYO Restorasyon ve Koservasyon bölümüne devam ettim. Önlisans eğitimim sonrası lisans eğitimi için Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde Mimarlık eğitimi aldım. Eğitim hayatımda kendimi yabancı dil konusunda da geliştirerek iyi derece İngilizce, orta derece Almanca, Rusça ve Gürcüce dillerini bilmekteyim. Evli ve 2 çocuk sahibiyim. Kendi adıma kayıtlı MESAS Mimarlık işletmemde mimarlık faaliyetlerimi sürdürmekteyim.

Halen Tire Ticaret odası meclis üyeliğim ve Tire Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu İcra Kurulu Başkanı görevlerimi sürdürmekteyim.

Meclis Üyesi

Burak Alp ERSEN

05/04/1979 İzmir doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunuyum. Orta seviye İngilizce, Düşük seviye Almanca bilgisine sahibim. Halen Tire Ticaret Odası Meclis Üyesi olarak görev yapmakta, evli ve 1 çocuk babasıyım.

× Bize Whatsapp' dan Ulaşın!

İletişime geç

Adres:

İsmail Taşlı Cad. No:25 Kat:3 35900 – TİRE/İZMİR

Telefon:

Pzt – Cuma: 08:30–18:00

Form doldur

İndirilebilir Dökümanlar

Ticari Sicil Kaydı

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Tadil ve Terkin İşlemleri

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar