Tire Ticaret Odası, gazetecilerle buluştu

Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı ve yöneticiler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle tertip edilen yemekli programda, Tire’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldiler.
Tire Ticaret Odası toplantı salonunda bir araya gelen gazetecileri Başkan Mehmet Delikanlı, Meclis Üyesi Hüseyin Gülcü ve Genel Sekreter Olcay Taşlı karşıladı.

Yeni yönetimin 2019 yılı boyunca hayata geçirdiği faaliyetleri özetleyen bir sunum yapan Genel Sekreter Olcay Taşlı, Tire Ticaret Odası’nın ulusal ve uluslararası projeleri ve Tire’ye özgü ürünlerle ilgili başlatılan coğrafi işaret süreci gibi konularda basın mensuplarına detaylı bilgi verdi. Sunumun ardından çekimi geçtiğimiz günlerde tamamlanan yeni tanıtım filminin gösterimi yapıldı.

Toplantıda konuşma yapan Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı, “Tire Ticaret Odası olarak, Tire’nin ticareti, sanayisi, turizmi ve ekonomisi için projeler üretip, hayata geçirmeye devam ediyoruz. Yurtiçinde ve yurtdışında pek çok fuar ve seminerlere üyelerimizle birlikte katılım gösteriyoruz. Yine Tire’de bizim düzenlediğimiz eğitim, toplantı ve seminerler sayesinde Tire’deki işletmelerimizin ufkunu açmaya devam ediyoruz. Tabi tüm bu süreçte yerel ve ulusal basın bizim hemen hemen her projemizde paydaşlarımız arasında yer alıyor. Faaliyetlerimizi, davet ve çağrılarımızı basın yoluyla üyelerimize ve vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Basın mensuplarımıza her zaman yanımızda oldukları için teşekkür ediyoruz. Biz de doğru ve tarafsız olarak yayın yapan, halkın haber alabilmesi için canla başla gece gündüz demeden çalışan tüm basın mensuplarımızın yanında olduğumuzu belirterek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz.” dedi.

Basın mensupları da Tire’nin faydasına olan tüm projelerde Tire Ticaret Odası’nın yanında yer alacaklarını belirterek, başkan ve yöneticilere teşekkür ettiler.

Yazıyı Paylaş

Share on facebook
Facebook 0
Share on google
Google+ 0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn 0
Share on whatsapp
WhatsApp

Diğer Haberler

E-Bülten | Sayı: 7 (Temmuz 2022)

TOBB SANAYİDE KADIN ELİ PROJESİ TORBALI LANSMANI 01.07.2022 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  sanayide kadın istihdamının artırılmasına ve nitelikli istihdam ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlamak

Read More »
agu8

E-Bülten | Sayı: 6 (Haziran 2022)

İŞ DÜNYASI İZMİR’DE TOPLANDI 17.06.2022 İzmir iş dünyası temsilcileri, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal KILIÇTAROĞLU‘nun da katılımıyla düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Toplantıya, Tire Ticaret

Read More »

E-Bülten | Sayı: 5 (Mayıs 2022)

Uğur Okullar Tanıtım Toplantısı 11.05.2022 Özel Tire Uğur Okulları’nın tanıtım toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Nadir DELİKANLI katılım sağladı. Uğur okullarının Tire’nin eğitim hayatına yeni

Read More »
× Bize Whatsapp' dan Ulaşın!

İletişime geç

Adres:

İsmail Taşlı Cad. No:25 Kat:3 35900 – TİRE/İZMİR

Telefon:

Pzt – Cuma: 08:30–18:00

Form doldur

İndirilebilir Dökümanlar

Ticari Sicil Kaydı

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Tadil ve Terkin İşlemleri

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar