E-Bülten | Sayı: 6 (Haziran 2022)

İŞ DÜNYASI İZMİR’DE TOPLANDI 17.06.2022

İzmir iş dünyası temsilcileri, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal KILIÇTAROĞLU‘nun da katılımıyla düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
Toplantıya, Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nadir DELİKANLI’da katıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik ÖZTRAK, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç SOYER, İzmir Oda ve Borsa Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanları ve İş Dünyası Temsilcileri’nin katıldığı toplantıda İzmir ve ülke ekonomisine dair değerlendirmelerde bulunuldu.


TİRE SÜT KOOPERATİFİ BAŞKANI OSMAN ÖZTÜRK ODAMIZI ZİYARET ETTİ 20.06.2022

Tire Süt Kooperatifi Başkanı Osman ÖZTÜRK ve ekibi odamıza ziyarette bulundu. Ziyarette  Tire Ticaret Odası Yönetim Kurlu Başkanı Mehmet Nadir DELİKANLI ve Meclis Başkanı Mehmet Agah YALGIN ile Tire ekonomisi üzerine konuşuldu.


MESLEK KOMİTELERİ TOPLANTISINDA İZMİR İLÇELERİ TARIM VE SOSYO-EKONOMİK GELİŞMİŞLİK GÖSTERGELERİ BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ. 22.06.2022

Türkiye Odalar Borsalar Birliği Odamız Akademik Danışmanı Sayın Prof.Dr.C.Coşkun KÜÇÜKÖZMEN’in de katılımıyla 22.06.2022 tarihinde gerçekleştirilen Meslek Komiteleri toplantısında İzmir İlçeleri Tarım ve Sosyo-Ekonomik Gelişmişlik Göstergeleri hakkında yönetici bilgilendirme eğitimi düzenlendi.


TOBB 70 YAŞINDA 24.06.2022 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun ev sahipliğinde, TOBB’nin 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğine Tire Ticaret Odası’ndan Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Mehmet DELİKANLI, Meclis Başkanı Mehmet Agah YALGIN ve Genel Sekreter Olcay TAŞLI katılım sağladı.
“Güçlü Ekonomi, Güçlü Türkiye” sloganıyla çalışmalarını sürdüren birliğimizin 70. Yılı kutlu olsun.


CUMHURİYET HALK PARTİSİ İZMİR İL BAŞKANI DENİZ YÜCEL’İN ODAMIZA ZİYARETİ 28.06.2022

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz YÜCEL,  İlçe Başkanı Nejat BOZKURT ve ilçe yöneticilerinin eşlik ettiği heyet Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nadir DELİKANLI ile görüştüler.


TOBB TÜRKİYE EKONOMİ ŞURASI TOPLANDI 29.06.2022

TOBB Türkiye Ekonomi Şurası, Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde; Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in katılımıyla gerçekleştirildi. Odamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Nadir DELİKANLI toplantıya katılım sağladılar.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, programın açılışında yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan ekonomi şuralarının, kamu ile özel sektörü bir araya getirdiği, sıkıntıların ve önerilerin doğrudan icra makamına iletildiği çok önemli bir platform olduğunu belirtti.

Burada dile getirilen pek çok meselenin, katılımcılar sayesinde çözüme kavuşmasının çok değerli ve memnuniyet verici olduğunu dile getiren Hisarcıklıoğlu, yetkililerin ihtiyaç duydukları her an yanlarında ve sorunların çözümünde destek olduklarını ifade etti.

 

Yazıyı Paylaş

Share on facebook
Facebook 0
Share on google
Google+ 0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn 0
Share on whatsapp
WhatsApp

Diğer Haberler

Seçim Duyurusu

SAYIN ÜYEMİZ, – 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu ve bu kanuna bağlı olarak çıkarılan Organ Seçimleri Hakkında Yönetmelik

Read More »

Oda Seçimleri Yetki Dilekçesi

Tire Ticaret Odası seçimlerinde kullanılmak üzere şirket yetkilisi temsil ve bağlayıcı işlem yapmaya yetkili olduğuna dair dilekçe örneği için tıklayınız. Download Best WordPress Themes Free

Read More »

2021 YILI TİRE EKONOMİ RAPORU

2021 Yılı Ekonomi Raporunu indirmek için tıklayınız Download Nulled WordPress ThemesDownload WordPress Themes FreePremium WordPress Themes DownloadFree Download WordPress Themesudemy paid course free downloaddownload karbonn

Read More »
× Bize Whatsapp' dan Ulaşın!

İletişime geç

Adres:

İsmail Taşlı Cad. No:25 Kat:3 35900 – TİRE/İZMİR

Telefon:

Pzt – Cuma: 08:30–18:00

Form doldur

İndirilebilir Dökümanlar

Ticari Sicil Kaydı

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Tadil ve Terkin İşlemleri

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar