E-Bülten | Sayı: 22 (Ekim 2023)

Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı, Meclis Meclis Üyesi Türker Peştemalcioğlu , Sınırlı Sorumlu Karateke Mahallesi Sulama Kooperatifi’ni ziyarette bulundu. Firma talep ve görüşleri alındı.


Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı, Meclis Üyesi Orhan Demirci, Meclis Üyesi Betül Otar, Meslek Komitesi Üyesi Zahide Ertürk Leana Tekstil Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Tire Şubesi’ni ziyarette bulundu. Firma talep ve görüşleri alındı.


Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı, Tire Ticaret Odası’nda 20. Yılını dolduran Mehmet Karamanlı Örnek Boya Firmasına Onur Belgesi taktim etti. Firma talep ve görüşleri alındı.


Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı, Tire Ticaret Odası’nda 16. Yılını dolduran Ömer Lütfü Luş – Luş Sigorta Firmasına Onur Belgesi taktim etti. Firma talep ve görüşleri alındı.


 

Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı, Tire Ticaret Odası’nda 17. Yılını dolduran Kamuran Aytemür Aytemur Otomotiv Firmasına Onur Belgesi taktim etti. Firma talep ve görüşleri alındı.


Tire Ticaret Odası Kadın Ve Genç Girişimciler Temsilcilerini Seçti

Tire Ticaret Odası’na bağlı Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Tire Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen seçim ile İzmir İl İcra Kurulunda kendilerini temsil edecek üyeleri belirledi.

Tire Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen seçim sonucunda İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığına Ali Orkun Boyacı, il Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına Nimet Merve Kaynak seçildi.

Türkiye’nin en büyük girişimci ağı olma özelliği taşıyan TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ile Genç Girişimciler Kurulunun seçimleri 4 yılda bir yapılırken Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı’nın da ziyarette bulunduğu seçimlere ilgi yüksek oldu.


Tire Ticaret Odası Ekim ayı olağan Meclis ve Meslek Komiteleri toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Yapıkredi Bankası Tire Şube Müdürü Koray Gürler ile Yapıkredi Bankası Tire Şubesi Kobi Portföy Yöneticisi Vahit Polat güncel ekonomik gelişmeler hakkında bilgi verdi. Verdiği değerli bilgiler için kendisine teşekkür ederiz.


Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı, Meclis Başkanı Mehmet Agah Yalgın, Meclis Üyesi Türker Peştemalcıoğlu, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanları Nimet Merve Kaynak, Ali Orkun Boyacı, KGK Üyesi Zahide Ertürk İle birlikte Pan-Pen Güloğlu Plastik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’ne  ziyarette bulunarak Şirket Sahibi ve Yönetim Kurulu Üyesi Gülçin Güloğlu Uğuz ile iş birliği içerisinde yapılacak etkinlik ve faaliyetler hakkında fikir alışverişi yapıldı. Ayrıca Tire Ticaret Odası’nda 18. Yılını dolduran firmamıza Onur Belgesi taktim edildi.


Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı, Tire Ticaret Odası’nda 23. Yılını dolduran Tire Dikici Zeytinyağı, Gıda, İnşaat, Taahhüt, Turizm İthalat, İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’ne Onur Belgesi taktim etti.


Oda Üyemiz Tire Güryapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Yetkilisi Barış Güreşen Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı’yı ziyarette bulundu.

Yazıyı Paylaş

Share on facebook
Facebook 0
Share on google
Google+ 0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn 0
Share on whatsapp
WhatsApp

Diğer Haberler

BANKALARA HASSASİYET ÇAĞRISI

Kara listeler dolaşımda! Ülkemizin ufkunu karamsarlık bulutları ile kapatmak isteyenler, şirketlerimize itibar cellatlığı yapıyor. Dedikodu kazanının ateşi harlanıyor. Bankaları daha hassas olmaya davet ediyorum #rifathisarcıklıoğlu

Read More »

1-5 Temmuz 2024 Ekonomik Bülteni

Sayın Üyelerimiz; 1-5 Temmuz 2024 tarihleri arasında Türkiye ve dünya ekonomisinde yaşanan güncel gelişmelerin yer aldığı TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni ekte bilgilerinize sunulmuştur. Bültene ulaşmak

Read More »
× Bize Whatsapp' dan Ulaşın!

İletişime geç

Adres:

İsmail Taşlı Cad. No:25 Kat:3 35900 – TİRE/İZMİR

Telefon:

Pzt – Cuma: 08:30–18:00

Form doldur

İndirilebilir Dökümanlar

Ticari Sicil Kaydı

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Tadil ve Terkin İşlemleri

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar