E-Bülten | Sayı: 28 (Mayıs 2024)

Tire Belediye Başkanına Ziyaret

Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı, Meclis Başkanı Mehmet Agah Yalgın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Bahaettin Oktav, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Özdoğan, Cevdet Boyacıoğlu, Meclis Üyeleri Betül Otar, Orhan Anıl Kadıoğlu, Hüseyin Gülcü, Kamuran Aytemür, Orhan Demirci, Fehim İncekara, Türker Peştamalcıoğlu ve Genel Sekreter Olcay Taşlı Tire Belediyesi Başkanı Hayati Okuroğlu’na hayırlı olsun ziyarettinde bulundu. Ziyarette Başkan Okuroğlu Tire için projeleri hakkında bilgi verdi. Tire için yapılacak projelerde Tire Ticaret Odası olarak ortak çalışmalarda hazır olduğumuzu belirttik. İlçemiz için yeni dönemin hayırlı olmasını dileriz.


Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Nadir Delikanlı Sınırlı Sorumlu Tire Süt Müstahsilleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin Genel Kurul Toplantısına katılım sağlayıp, yönetim kuruluna başarılar diledi.


Tire Ticaret Odası ve Prilep Bölge Ticaret Odası Protokolü’nü Yeniledi

Ekonomik ve ticari ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla imzalanan “Kardeş Oda” Protokolüne

Prilep Bölge Ticaret Odası Başkanı Nikola Marinoski ,Bitola Ticaret Odası Başkanı Mirko Velkovski, Prileb Bölge Ticaret Odası Başkan Vekili Irena Jakimovska, Bitola Belediye Başkanı Toni Konjakovski, Prilep Belediye Başkanı Borce Jovcheski, Novaci Belediye Başkanı Stevche Stevanovski, Bitola Bölge Başkan Vekili Dragi Milosevski, Bitola Bölge Yönetim Kurulu Üyeleri, katılımcı Aleksandar Talevski ve Yatırımcı Igor Kolevski katılım sağladı.

İmzalanan protokoller çerçevesinde kardeş şehirler ile ekonomik ticari ve kültürel ilişkilerin daha da güçlendirileceğini, her iki ülkenin iş insanlarına yeni pazarlar yeni kapılar açılacağını açıklayan Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı her iki taraf içinde hayırlı olması temennilerinde bulundu.


Bağımsız Denetçi ve Akademisyen Sayın Dr.Süleyman Ruhi Aydemir tarafından Çalışma Hayatı Hukuku semineri gerçekleştirildi. Üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen seminere Ödemiş Ticaret Borsa’sı Genel Sekreteri Onur Akar, Ödemiş Ticaret Odası Genel Sekreteri Adnan Bengi ve Torbalı Ticaret Odası Genel Sekreteri Oğuzhan Kırşan’da katılım sağladı. Verdiği değerli bilgiler için Sayın Süleyman Ruhi Aydemir’e ve misafirlerimize teşekkür ederiz.

 

Yazıyı Paylaş

Share on facebook
Facebook 0
Share on google
Google+ 0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn 0
Share on whatsapp
WhatsApp

Diğer Haberler

BANKALARA HASSASİYET ÇAĞRISI

Kara listeler dolaşımda! Ülkemizin ufkunu karamsarlık bulutları ile kapatmak isteyenler, şirketlerimize itibar cellatlığı yapıyor. Dedikodu kazanının ateşi harlanıyor. Bankaları daha hassas olmaya davet ediyorum #rifathisarcıklıoğlu

Read More »

1-5 Temmuz 2024 Ekonomik Bülteni

Sayın Üyelerimiz; 1-5 Temmuz 2024 tarihleri arasında Türkiye ve dünya ekonomisinde yaşanan güncel gelişmelerin yer aldığı TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni ekte bilgilerinize sunulmuştur. Bültene ulaşmak

Read More »
× Bize Whatsapp' dan Ulaşın!

İletişime geç

Adres:

İsmail Taşlı Cad. No:25 Kat:3 35900 – TİRE/İZMİR

Telefon:

Pzt – Cuma: 08:30–18:00

Form doldur

İndirilebilir Dökümanlar

Ticari Sicil Kaydı

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Tadil ve Terkin İşlemleri

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar

Limited şirket kurulumu için dolsurulması gerekli dosyalar.

Anonim şirket kurulumu için gerekli dükümanlar